Jau 30. janvārī plkst. 14.00 Valodu tehnoloģiju iniciatīva iepazīstinās ar jaunumiem – gan pavisam jauniem studiju kursiem, gan arī atklājumiem pētniecībā. Projekts cer piesaistīt interesentus par studijām un valodu tehnoloģijām kopumā!

Pasākumā uzrunas teiks Izglītības un zinātnes ministrijas, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas, LU Datorikas fakultātes un Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvji, kā arī Latvijas Universitātes rektors. Tomēr studiju kursus prezentēs LU Datorikas fakultātes profesore Inguna Skadiņa, LU HZF asoc. profesore Jana Kuzmina un RTU profesore Marina Platonova, kā arī pētniecības prezentācijas sniegs LU MII asoc. prof. Normunds Grūzītis un "Tilde" pārstāvis Dr. sc.comp. Andrejs Vasiļjevs

Pēc prezentācijām sekos paneļdiskusija un Q/A Dainas Jāņkalnes vadībā. Noslēgumā pasākuma viesi tiks aicināti neformālā gaisotnē baudīt kafiju un uzkodas, pārrunājot pasākumā dzirdēto. 

Ierašanās uz pasākumu no plkst. 13.30! Pasākumu varēs vērot arī tiešsaistē - mūsu Facebook lapā!

Jautājumu gadījumā sazināties ar Māri Bušu: +371 29565044

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotogrāfēts. 

Valodu tehnoloģiju iniciatīva ir projekts, kurā darbojas pārstāvji no šādām organizācijām un iestādēm: Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, LU Matemātikas un informātikas institūts, LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts un TILDE. 

 

              

 

Projektu “Valodu tehnoloģiju iniciatīva” (Nr. 2.3.1.1.i.0/1/22/I/CFLA/002), līdzfinansē Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma investīcija un Valsts budžets.

Dalīties